lis
09
2021

Bitcoin Future opinie – oszustwo czy sprytny sposób na duży zysk?

0 0
0 0
Read Time:3 Minute, 18 Second

W ostatnich miesiącach coraz więcej mówiło się o Bitcoin Future. Zasługą – jeśli można to tak nazwać – jest coraz większy rozgłos tego systemu i… rosnąca liczba użytkowników, którzy czują się oszukani złamanymi obietnicami tego operatora.

Dlatego chcieliśmy dowiedzieć się, czy Bitcoin Future to oszustwo, czy też działa, jakie opinie i recenzje można znaleźć w Internecie i, co najważniejsze, jakie są najlepsze i najbezpieczniejsze alternatywy dostępne obecnie na rynku, takie jak OBRinvest (kliknij, aby uzyskać oficjalną stronę internetową).

Dlatego proponujemy, abyś poświęcił kilka minut i razem z nami dowiedział się, co to jest i na czym polega. Już na tym wczesnym etapie jesteśmy przekonani, że powinieneś trzymać się z dala od tej strony!

Czy Bitcoin Future działa?

Bitcoin Future log in

Jeśli spojrzymy na stronę internetową Bitcoin Future, możemy już zobaczyć, że coś jest nie tak: schemat i struktura propozycji promocyjnych operatora są zbyt podobne do tego, co widzieliśmy w odniesieniu do Bitcoin Evolution, metod Stefano Savarese, Bitcoin Revolution, Digital Income Trust, Crypto Revolt i dziesiątek innych operatorów, którzy sprawiają, że ich czytelnicy wierzą, że zarabianie pieniędzy z kryptowalutami jest dziecinnie proste.

W rzeczywistości, „”tajemniczy”” sekret kryjący się za Bitcoin Future to algorytm, który podobno jest w stanie zarabiać na Bitcoinach. Algorytm, który dawałby złudzenie, że jest w stanie precyzyjnie przechwycić dokładny moment, w którym należy kupić i dokładny moment, w którym należy sprzedać. Pozwoliłoby to na ciągłe generowanie zysków na najbardziej znanej i najbardziej kapitalizowanej kryptowalucie świata.

Niestety, tak nie jest.

Otrzymaliśmy wiele raportów od czytelników, którzy niestety mieli do czynienia z tym traderem i skończyło się to utratą całego kapitału, który z ufnością zdeponowali na sugerowanych kontach. Krótko mówiąc, iluzja polegała na tym, że będą mogli żyć z kryptowalut. Rzeczywistość była zupełnie inna!

Recenzje i opinie tych, którzy wypróbowali tę usługę są jednomyślne: nie tylko Bitcoin Future nie zarabia żadnych pieniędzy, ale w końcu tracisz wszystkie pieniądze, które przelejsz na tę platformę.

Czy Bitcoin Future to oszustwo?

bitcoin future

Czy możemy więc otwarcie powiedzieć, że Bitcoin Future jest oszustwem?

Wielu ludzi, „”sparzonych”” przez to, co stało się z ich pieniędzmi, posunęło się tak daleko, że nazwali Bitcoin Future oszustwem.

Nie możemy w rzeczywistości otwarcie mówić o oszustwie, ponieważ tylko wymiar sprawiedliwości będzie w stanie stwierdzić, że jest to prawdziwe oszustwo, a zatem oszustwo we wszystkich intencjach i celach.

Nawet jeśli jest wiele skarg do właściwych organów i nawet jeśli ci, którzy stracili swój kapitał, prawdopodobnie nie będą w stanie odzyskać swoich pieniędzy (przypuszczalnie przeniesionych na jakieś konto off-shore w rajach podatkowych), nie możemy jeszcze określić Bitcoin Future jako oszustwa.

To, co możemy zrobić, to doradzić każdemu, kto się nad tym zastanawia… aby trzymał się z dala od Bitcoin Future i wszystkich tych programów, które obiecują Ci, że inwestowanie w Bitcoin jest łatwe i bezpieczne, i że możesz osiągnąć ogromny zysk bez żadnego ryzyka!

Zarabianie pieniędzy z Bitcoin i kryptowalutami

  • Po przeczytaniu powyższego możesz odnieść mylne wrażenie, że handel Bitcoinami i kryptowalutami to oszustwo. Wcale tak nie jest!
  • Po pierwsze, chcielibyśmy jeszcze raz przypomnieć, że Bitcoin Future nie ma nic wspólnego z Bitcoinem ani żadną inną kryptowalutą.
  • Po drugie, chcielibyśmy również zaznaczyć, że inwestowanie z kryptowalutami jest możliwe i możliwe jest zarabianie pieniędzy z Bitcoinem!
  • Ale jeśli myślisz, że sposobem na to jest szukanie bezużytecznych i iluzorycznych skrótów, takich jak ten, o którym dziś rozmawiamy, to po raz kolejny się mylisz.
  • Bitcoin Future nie jest platformą transakcyjną, która pozwoli ci osiągnąć zysk z Bitcoinem, jest to nieprzejrzysty przedsiębiorca, zarejestrowany w rajach podatkowych, nie licencjonowany przez KNF lub jakikolwiek inny europejski organ finansowy, którego jedynym celem jest przechwycenie twoich pieniędzy i sprawienie, by zniknęły.
  • Jeśli chcesz handlować Bitcoinami, wszystko, co musisz zrobić, to otworzyć konto handlowe u wiarygodnego i regulowanego brokera, który jest autoryzowany, zgodny z europejskimi przepisami i jest w stanie spełnić wymagania.
  • W skrócie, aby zarabiać pieniądze z Bitcoinem, nie istnieją żadne tajemnice ani skróty. Wymaga to dużo cierpliwości, dużo nauki i – co więcej – korzystania z bezpiecznej, niezawodnej, autoryzowanej i regulowanej platformy handlowej, takiej jak OBRinvest (kliknij tutaj, aby zobaczyć oficjalną stronę internetową), o której wkrótce porozmawiamy.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %